В Україні обмежують рекламу азартних ігор

В Україні обмежують рекламу азартних ігор

Кабінет міністрів України ухвалив додаткове регулювання для грального бізнесу, зокрема заборонив використовувати в рекламі азартних ігор військову символіку, а також зобовʼязав організаторів запровадити ліміти коштів і часу для гравців.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Додаткове регулювання Кабмін ухвалив на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20.04.2024 «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет», уведеного в дію Указом президента України № 234.

Обмеження запроваджують до набрання чинності Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів задля боротьби з ігровою залежністю (лудоманією) та вдосконалення державного регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор та лотерей.

Також по темі: Український парламент може жорстко обмежити рекламу азартних ігор та лотерей:

Рішення Кабміну передбачає обмеження реклами азартних ігор, торговельних марок і будь-яких інших позначень, під якими проводяться азартні ігри, зокрема з використанням електронних комунікацій, символіки Збройних сил України й інших військових формувань, а також розповсюдження відповідного контекстного матеріалу.

Крім того, уряд заборонив організаторам азартних ігор в інтернеті реєструвати кілька клієнтських рахунків для одного гравця.

Також Кабмін зобовʼязав організаторів азартних ігор в інтернеті запровадити обовʼязкові перерви для кожного гравця.


Замовити рекламу на ТГ-каналах
Замовити рекламну публікацію на інтернет-сайтах

Крім того, організатори азартних ігор онлайн повинні будуть вимагати від гравців після реєстрації або до моменту прийняття ставки встановити ліміт коштів, які гравець бажає витрачати на азартну гру протягом певного часу (доби, тижня, місяця), і встановити йому обраний ліміт. Змінювати ліміт можна буде не частіше ніж раз на місяць.

Також гравців зобовʼяжуть встановлювати для себе ліміт часу безперервної участі в азартній грі протягом доби i ліміт ігрового часу протягом тижня.