Медіахолдинг «Вести Україна» заявив про своє закриття

Медіахолдинг «Вести Україна» заявив про своє закриття

Медіахолдинг «Вести Україна» закриває весь свій медіа-бізнес, без його подальшого продажу чи передачі у власність будь-яким іншим особам чи організаціям.
Про це холдинг заявив у своїй заяві на сайті vesti.ua.

"За більш ніж 12 років нашої діяльності ми створили унікальну медіа-екосистему, в якій основними принципами завжди були можливість говорити правду, свобода вираження думок, наявність багатоголосства думок та версій, наголос на глибокому та всеосяжному аналізі ситуацій, незалежно від політичної доцільності. Разом зі своєю відданою аудиторією, у рамках різноманітних медіа-проектів, ми створювали унікальні простори для обміну ідеями та обговорення важливих подій.

Ми підтримували та надихали людей, не давали їм сумувати і завжди зберігали віру в себе, Україну та українців – усіх тих, хто прагнув думати, мислити та шукати відповіді на хвилюючі питання.

За цей час ми виростили цілу плеяду талановитих журналістів та фахівців медіа, і сьогодні майже у кожному ЗМІ України працюють наші вихованці. Мільйони сторінок текстів, мільйони переглядів у YouTube, мільярди охоплень наших публікацій та мільйони підкорених сердець – все це було недаремно. У наші медіа закладені важливі сенси – слухати, чути і допомагати людям розібратися в складній дійсності. І ми це робили мільйони хвилин без перерви. Ми ніколи не зупинялися, навіть у найтемніші години.

Але, на жаль, ми мали й іншу статистику у своїй роботі. За ці 12 років ми пройшли через переслідування силовиків, обшуки, тиск, заблоковані офіси та розбиту техніку, заборони на мовлення та відкликання ліцензій. Нас травили газом, на нас організовували DDOS-атаки, блокували та намагалися закрити рот. Однак найважливішою цінністю для професії журналіста завжди є свобода, а згубна цензура. Навіть із приставкою «само»., - йдеться у заяві.
Також по темі: Український Vogue презентував новий випуск, присвячений мистецтву, яке бачить війну