Український Vogue презентував новий випуск, присвячений мистецтву, яке бачить війну

Український Vogue презентував новий випуск, присвячений мистецтву, яке бачить війну

Український Vogue презентував четвертий друкований випуск журналу, присвячений мистецтву бачити. Колекційне видання містить історії молодих українських митців, які художньо переосмислюють нинішні глобальні зрушення в суспільстві. Про це йдеться на сайті видання.  

У портфоліо фотографа Яна Васючника — актори Соломія Кирилова, яка зіграла у фільмі «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука, брати Аміл та Раміл Насірови, зірки картини «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча, Карина Химчук, виконавиця головної ролі у стрічці Тоні Ноябрьової «Ти мене любиш?», Дарія Плахтій, яка зіграла в роботі «Довбуш» Олеся Саніна, Аліна Чебан, Олександр Рудинський та Костянтин Темляк

Випуск також містить есей «Нічого, крім правди» кіножурналіста Алекса Малишенка, в якому він розповідає про документальне кіно, що фіксує травми війни й процес трансформації та дорослішання суспільства на фоні її викликів.

Серед героїв номеру також — молоді режисери та режисерки художнього кіно Антоніо Лукіч, Анна Бурячкова, Крістіна Тинькевич і Філіп Сотниченко

Окрім цього, випуск пропонує інтерв'ю з театральним режисером Іваном Уривським, який розповів про пошуки актуальних сенсів в українській та світовій класиці, та дизайнером Іваном Фроловим про те, як його одяг змінює ставлення до тіла, та про бізнес у важкі часи.

Нагадаємо, у квітні українська редакція журналу Vogue презентувала перше друковане видання від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Воно присвячене незламності українців та внеску кожного в спільну перемогу.

На колекційній обкладинці Vogue Ukraine Edition зобразили роботу київської фотохудожниці Василини Врублевської.