Журнал NV вперше опублікує прогноз The Economist на 2024 рік зі зміненою обкладинкою

Журнал NV вперше опублікує прогноз The Economist на 2024 рік зі зміненою обкладинкою

Журнал NV вперше в історії співпраці з виданням The Economist опублікує щорічний випуск прогнозів «The World Ahead 2024» зі зміненою обкладинкою через обурення українців у соціальних мережах. Про це редакція повідомила на сайті NV.

Оригінальна обкладинка The Economist викликала негативну реакцію через те, що на ній поруч із президентом України Володимиром Зеленським зображені ракети, тоді як над головою російського диктатора Володимира Путіна — голуб миру. Чимало користувачів у мережі потрактували ці символи як думку авторів обкладинки про те, що Зеленський нібито є прибічником війни, а Путін — пацифістом.

NV звернувся до The Economist із пропозицією змінити обкладинку і пояснити зображення, які обурили українських громадян.

«Розміщення голуба і ракет на нашій обкладинці не мало натякати на те, що Україна атакує Росію, а Володимир Путін благає про мир. Як ясно видно з наших публікацій у цьому номері, ми вважаємо життєво важливим, щоб західні країни продовжували підтримувати Україну, коли вона захищається від агресії Росії», — пояснив головний редактор випуску «The World Ahead 2024» Том Стендейдж.

Він запевнив, що команда не асоціює ці два зображення з окремими країнами. Натомість, за його словами, вони означають «сплеск насильства в більш загальному плані».

«Голуб і ракети мали на меті означати сплеск насильства в більш загальному плані, в тому числі на Близькому Сході, де ми стверджуємо, що (як не парадоксально) конфлікт у Секторі Гази може бути можливістю відновити мирний процес. Але ми не збиралися асоціювати ці два зображення з окремими країнами»,  — сказав редактор.

Утім, українськомовний cпецвипуск NV за ексклюзивною ліцензією The Economist «Світ попереду 2024» все ж вийде 20 грудня з обкладинкою без голуба і ракети.

Спільний проєкт NV та The Economist, що складається з міжнародної та української частин, містить прогнози на наступний рік від відомих політиків, бізнесменів, учених тощо. 
Джерело: Детектор Медіа