В Україні запустили медіа про ІТ —  dev.ua

В Україні запустили медіа про ІТ — dev.ua

Інвестором проєкту є видання про ІТ у Білорусії dev.by. Головним редактором став Станіслав Юрасов,  колишній редактор відділу Liga.Tech. 

За словами Станіслава, білоруські інвестори шукали на українському ринку команду: «Вони давно цікавились українським ринком і минулого року прийняли рішення йти сюди. Спершу думали запускати проєкт власними силами, але далі вирішили набрати українську команду».

Власники проєкту, як розказав Станіслав, мають найбільше популярне медіа у сфері ІТ і хочуть зробити подібний проєкт і в Україні.

«Це бізнес-проєкт. Я маю зібрати команду. Ми вже запустили закритий телеграм-канал про інсайди в ІТ. Також 17 червня запустили сайт. Також ми хочемо зробити ютуб-канал про ІТ», – розповів головред.

Засновник проєкту – Артем Кінцевий.
Олексій Дзюба та Маша Бровінська працюють журналістами.

За словами Станіслава Юрасова, контент на сайті буде безкоштовним, видання монетизуватиметься за рахунок реклами. Вийти на самоокупність головний редактор планує за рік.

«Наша  аудиторія ширша за Liga.Tech. Ми вирішили писати не тільки про бізнес, а про все, пов’язане з технологіями. Ми пишемо і про людей, і про явища», –додав він.