УПЛ оголошує про запуск нового телеканалу – УПЛ ТВ!

УПЛ оголошує про запуск нового телеканалу – УПЛ ТВ!

Українська премʼєр-ліга запускає новий спортивний канал — УПЛ ТВ, дистрибуцією якого займатиметься 1+1 media distribution.

23 лютого відбудеться офіційна трансляція першого матчу. Побачити телеканал можна буде в межах базових підписок як на ОТТ-платформах, так і кабельному ТБ і DTH-платформі Viasat.

Українська Прем'єр-Ліга (УПЛ) з радістю оголошує про запуск нового спортивного телеканалу – УПЛ ТВ. Канал розпочне мовлення 23 лютого з трансляції першого матчу після зимової паузи.

УПЛ ТВ буде доступний в межах базових підписок на ОТТ-платформах, кабельному телебаченні та DTH-платформі Viasat.

Співпраця з 1+1 media distribution

Дистрибуцією телеканалу УПЛ ТВ буде займатися 1+1 media distribution. У межах співпраці УПЛ відповідатиме за створення контенту, а 1+1 media – за його поширення.

Плани на майбутнє

З початком сезону 2024/25, який стартує у липні, УПЛ ТВ планує запустити додаткові аналітичні програми, передматчеві та післяматчеві студії, огляди, інтерв'ю з футболістами, тренерами та очільниками українського футболу.

Коментарі

«Український футбол переживає непрості часи, але водночас проходить повну трансформацію та відповідає на виклики обставин. Попри складні умови спорт продовжує займати важливе місце в серцях українських вболівальників, тож ми докладемо максимальних зусиль для відновлення футбольного телемовлення», – зазначив директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 media Андрій Мальчевський.

«Глядачі зможуть зануритися у світ безкомпромісної боротьби провідних національних клубів за головний трофей українського футболу – титул чемпіона України, який отримає право представляти нашу країну в розіграші найпрестижнішого клубного турніру – Лізі чемпіонів УЄФА. Ми прагнемо та будемо створювати цікавий контент, знайомити аудиторію з командами та обличчями УПЛ, а також наповнювати ефір оглядовими програмами. У планах телеканалу – переймати досвід міжнародних спортивних партнерів і створювати з ними спільний контент європейської якості», – підкреслив керівник УПЛ Євгеній Дикий.

Контент

Телеканал УПЛ ТВ транслюватиме:

  • Прямі трансляції матчів УПЛ
  • Передачі про український футбол
  • Архівні ігри чемпіонатів України з футболу минулих років

Бібліотека контенту буде поступово розширюватися та наповнюватися новими продуктами та прямими ефірами.

Перший матч

Перший матч в УПЛ після зимової паузи відбудеться 23 лютого. Його транслюватиме УПЛ ТВ.

лу. У планах, зі старту сезону 2024/25 в липні повноцінно запустити телеканал разом з додатковими аналітичними програмами, передматчевими та післяматчевими студіями, оглядами,інтерв’ю з футболістами, тренерами та очільниками українського футболу.

«Український футбол під час повномасштабної війни переживає непрості часи, але водночас проходить повну трансформацію та відповідає на виклики обставин. Попри складні умови спорт продовжує займати важливе місце в серцях українських вболівальників, тож ми докладемо максимальних зусиль для відновлення футбольного телемовлення.

Ціллю нашої співпраці з УПЛ є поширення телеканалу та його контенту, тому наша дистрибуція охоплюватиме різні канали трансляції: ОТТ-платформи, кабельне ТБ та платне супутникове мовлення», — прокоментував директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 media Андрій Мальчевський.

Також по темі: 2+2 покаже серіал про подорож друзів до зони бойових дій

Серед контенту телеканалу УПЛ ТВ — прямі трансляції матчів УПЛ, передачі, архівні ігри чемпіонатів України з футболу минулих років. Поступово бібліотека розширюватиметься та наповнюватиметься новими продуктами та прямими ефірами.

«Глядачі зможуть зануритися у світ безкомпромісної боротьби провідних національних клубів за головний трофей українського футболу — титул чемпіона України, який отримає право представляти нашу країну в розіграші найпрестижнішого клубного турніру — Лізі чемпіонів УЄФА. Ми прагнемо та будемо створювати цікавий контент, знайомити аудиторію з командами та обличчями УПЛ, а також наповнювати ефір оглядовими програмами. У планах телеканалу —переймати досвід міжнародних спортивних партнерів і створювати з ними спільний контент європейської якості», — зазначив керівник УПЛ Євгеній Дикий.

Перший матч в УПЛ після зимової паузи відбудеться 23 лютого.

Джерело: Трибуна