Українські телеканали обговорюють зміни у форматі телемаратону

Українські телеканали обговорюють зміни у форматі телемаратону

Українські телеканали розглядають можливість змінити формат телемаратону «Єдині новини».

Про це виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв розповів «Українському радіо».

Він пояснив, що мовлення у форматі телемаратону «Єдині новини» було «надзвичайно актуальним на першому етапі війни», коли, з одного боку, «зупинилися економіка й рекламні надходження», а з іншого — треба було оперативно доносити інформацію.

«Ключові мовники взяли кожен свою нішу й наразі виконують ті задачі, які стоять. Хтось краще виготовляє українські новини, хтось краще працює з закордонними пунктами, у когось є більш налагоджені й цікавіші продукти студійного вироблення», — розповів Карандєєв.

За його словами, телемаратон досяг мети — «донесення необхідної, важливої, оперативної інформації» щодо подій в країні. Тепер телеканали розглядають можливість зміни формату.

Також по темі: Довіра до телемарафону “Єдині новини” продовжує знижуватися – КМІС

«І я нагадаю, що це ключові телеканали України, які мають найбільшу аудиторію. І для них теж важливим є внесення нових форм, нових форматів. Мені здається, що вже найближчим часом такі пропозиції будуть випрацювані», — зазначив очільник Міністерства культури та інформаційної політики.

Він додав, що наразі держава сприяє фінансово проєкту телемаратону, зокрема покриває витрати телеканалів.
Джерело: Громадське