Рейтинг провайдерів OTT-послуг: Megogo обігнав Volia та “Тріолан”

Рейтинг провайдерів OTT-послуг: Megogo обігнав Volia та “Тріолан”

«Детектор медіа» звернувся із запитом до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і отримав інформацію про кількість користувачів послуг понад 200 провайдерів. Про це йдеться в публікації журналістки «ДМ» Наталії Данькової «Скільки абонентів у Megogo, Volia, “Тріолану”. Провайдери надали звітність у Нацраду».

Регулятор ще обробляє інформацію, яку надали провайдери, тому в переліку немає кількості користувачів великих ОТТ-сервісів, приміром, «Київстар ТБ» і Sweet.TV, Vodafon TV (юридичні особи ТОВ «Плюс ТБ» та ТОВ «ОТТ Україна») або провайдера «Ланет» (ТОВ «Мережа Ланет»). 

Однак уже є доступною інформація про п’ять  провайдерів, які надають послуги по всій Україні. Це Megogo, Volia, «Тріолан», Viasat, Omega TV та «Хмара ТБ»/«Віват ТБ».

Також по темі: Фільм “Аватар: Шлях води” і матч Україна – Італія – найпопулярніші у 2023 році на Megogo

За наявними в нашої редакції даними, найбільшу базу має медіасервіс Megogo, який працює лише за технологією ОТТ: 637 951 користувач. Ці числа збігаються і трохи перевищують попередні оцінки джерел «Детектора медіа».

База Volia становить 291 945 користувачів. Найпопулярнішою технологією для провайдера є цифровий кабель (160 597 користувачів), далі — аналог (90 132 користувачі) та ОТТ (41 216 користувачів).

Дуже близька до Volia кількість користувачів «Тріолану» (юридична особа ТОВ «Контент Трейдінг») — 245 819 абонентів (вони користуються аналоговою та цифровою технологіями, компанія не розділяла кількість за технологіями).

Супутниковий провайдер (технологія DTH) Viasat є партнерським проєктом медіагрупи «1+1». Його база становить 92 702 абоненти.

Кількість користувачів Omega TV — 18 257, у «Хмара ТБ»/«Віват ТБ» — лише 610 абонентів.