PRIME Group пропонує альтернативу стоковим фотографіям білбордів

PRIME Group пропонує альтернативу стоковим фотографіям білбордів

Оператор зовнішньої реклами PRIME Group створив набір макетів, що допоможуть креативним і медійним агенціям візуалізувати рекламні сюжети клієнтів в українському міському середовищі.

Як повідомляє Sostav.ua, мова йде про високоякісні ілюстрації рекламних конструкцій на вулицях українських міст. Їх можна використовувати в презентаціях, пресрелізах і соціальних медіа.

Агенціям для оформлення пропозицій клієнтам почасту необхідні фотографії рекламних конструкцій. Вони потрібні, щоб ефектно представити результат роботи — макети постерів. Якщо рекламна кампанія проходить в Україні, візуалізація має бути відповідною — потрібні фотографії українських вулиць з сучасними рекламоносіями. Річ у тім, що в фотобанках не так вже й багато фотографій, відповідних для вирішення цього вузькоспеціалізованого завдання. А ті, що є, здебільшого пропонуються за гроші.

Відтепер креативна спільнота може послуговуватись актуальними мокапами з рекламними конструкціями, що поширені на вулицях українських міст.

Задум створити релевантний фотобанк народився, коли в PRIME Group звернули увагу на те, якими ілюстраціями креативні агенції зазвичай супроводжують новини про свої кампанії в галузевих виданнях. Як правило, це застарілі знімки рекламних конструкцій десь в США або Західній Європі. Вони використовуються навіть якщо креатив призначений для місцевого розміщення. Іноді це виглядає недоречно, оскільки для клієнта, ймовірно, більш доцільними були б фотографії з його рекламними сюжетами не на тлі пальм на Сансет-стріп, а, скажімо, на вулиці Електриків, що в Києві.

Галерея мокапів знаходиться на вебсайті PRIME Group.