Ольга Захарова стала генеральною продюсеркою каналу «1+1 Україна»

Ольга Захарова стала генеральною продюсеркою каналу «1+1 Україна»

На «1+1 Україна» відбулися кадрові зміни — з 1 травня на посаді генеральної продюсерки телеканалу почне працювати Ольга Захарова, яка досі очолювала департамент зі стратегічного маркетингу «Плюсів».

Про це «Детектору медіа» повідомили в пресслужбі телеканалу, відзначивши, що Захарова має понад 25-річний досвід роботи в медіасфері. 

На каналі нагадали про те, що Ольга приєдналася до «1+1 media» в ролі директорки зі стратегічного маркетингу на початку 2023 року. І за цей час, відзнають на «Плюсах», вона добре впоралася з покладеними на неї завданнями, а саме — розробкою та втіленням загальної маркетингової стратегії групи у відповідь на нові виклики, продиктовані бізнес-інтересами компанії та повномасштабною війною.

Також по темі: 1+1 media стала головним медіапартнером Одеського міжнародного кінофестивалю

«Впевнений, що Ольга Захарова, яка має колосальну експертизу в телевізійному сегменті та в медіа, впорається з покладеними на неї завданнями і в новій ролі», — прокоментував призначення генеральний директор «1+1 media» Ярослав Пахольчук, побажавши Захаровій комфортної взаємодії та високих показників.

Вона, своєю чергою, подякувала компанії за довіру та пропозицію «пройти разом складний шлях повернення каналу “1+1” лідерства». «Це не тільки місце в рейтингу, а й лідерство в діалозі з глядачем про складне, про нові сенси, цінності та наративи, про Україну майбутнього. Попереду багато викликів, але з командою плюсівців, талановитою і професійною, я вірю, все можливо», — сказала Ольга Захарова.

Замовити рекламну публікацію на інтернет-сайтах

Максим Кривицький, який раніше був генпродюсером каналу та керівником телевізійного бізнесу «1+1 media», зосередиться над завданнями саме ТВ-бізнесу як пріоритетного напряму компанії.

«Телеканал “1+1 Україна” потребує трансформацій і якісних змін, щоб знову здобути лідерські позиції і дати українцям емоції, яких вони потребують. Тому маємо посилювати команду телеканалу найкращими. Ольга Захарова свого часу стояла біля витоків 1+1, і я переконаний, що цей унікальний досвід точно стане нам в нагоді», — розповів Максим Кривицький.

Посада програмного директора телеканалу «1+1 Україна» наразі вакантна, на неї шукають кандидатів.

Замовити рекламу на ТГ-каналах

Нагадаємо, Ольга Захарова розпочала професійну кар’єру у 1995 році в телекомпанії «Нова мова». З 1997 до 2008 року працювала на посаді креативної директорки «1+1», де разом з командою створювала бренд телеканалу. Свого часу очолювала дирекції зі стратегічного  маркетингу у  різних медіакомпаніях, зокрема у «Медіа Група Україна» (з 2011 до 2018), а з 2019 року обіймала позицію директорки з корпоративних комунікацій Групи ДТЕК.

У січні 2023 року Захарова повернулась до компанії «1+1», очоливши новостворений департамент зі стратегічного маркетингу. У її підпорядкування тоді увійшли корпоративні комунікації, управління координації контентної стратегії, управління досліджень і маркетингові та піар-функції всіх підрозділів «1+1 media».