Нацрада зареєструвала «Українську правду», «Інтерфакс-Україна» та NV

Нацрада зареєструвала «Українську правду», «Інтерфакс-Україна» та NV

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 20 нових онлайн-медіа. Такі рішення регулятор ухвалив на своєму засіданні 4 грудня.

Свої сайти зареєстрували ТОВ «УП Медіа» і ТОВ «УП Медіа Плюс»: «Економічна правда» (скорочена назва «ЕП»), «Українська правда» (скорочена назва «УП») та «Європейська правда». Також подалися на реєстрацію портал новин «Інтерфакс-Україна» і ТОВ «Видавничий дім «Медіа-ДК» — вебсайт «The New Voice of Ukraine» (скорочені назви «New Voice», «NV»).

ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» зареєструвала свою англомовну диджитал-платформу The Gaze.

Одразу 6 медіаресурсів — інтернет-видання, фейсбук-, інстаграм-, телеграм-, ютуб-, тікток-сторінки — з однойменною назвою «Преступности.НЕТ» подало на реєстрацію миколаївське ТОВ «Компанія українська медіа група». Серед реєстрантів, окрім того, 2 вебсайти — «TBN UA» та «newsauto.com.ua Інформаційна автоплатформа», 2 інтернет-видання, портал, локальне інформаційно-аналітичне онлайн-медіа, журнал і збірник наукових праць.

Також Нацрада внесла до зареєстрованих суб’єктів у сфері медіа низку друкованих. Зареєстровано 49 друкованих видань: 22 газети, 13 збірників, 13 журналів, 1 бюлетень.

Зареєструвались і три лінійні канали:

  • ТОВ «Караван-ТВ» (логотип «CARAVAN») із Києва з форматом телеторгівля свій продукт поширюватиме трьома мовами цілодобово. Технологію мовлення компанія обрала супутникову (DVB-S) із закордонним покриттям;
  • КП «Престелерадіоцентр «Краяни» (логотип «Краяни»), м. Могилів-Подільський Вінницької області, вказало суспільно-політичний формат. Працюватиме 1 годину на добу — з 19:00 до 20:00;
  • ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» (логотип «ГОК») із Горішніх Плавнів Полтавської області поширюватиме контент загальної тематики. Загальний обсяг мовлення — 18 годин на добу.

«Краяни» і «ГОК» із місцевим покриттям поширюватимуть свій продукт українською мовою і працюватимуть за кабельною аналоговою та кабельною цифровою технологіями.

Як повідомляє сайт регулятора, додано до Реєстру суб’єктів у сфері медіа і 5 провайдерів аудіовізуальних сервісів із загальнонаціональним покриттям, місцевим і регіональним покриттям:

  • у Києві та Луцьку Волинської області виявило бажання працювати ТОВ «Медіаінвест», м. Київ;
  • Споживче товариство телекомпанії «Ларта» надаватиме свої послуги у Білій Церкві Київської області;
  • у Переяславі Київської області працюватиме ПП «Телерадіокомпанія «Переяслав»;
  • ТОВ «Мережа Ланет», м. Київ, поширюватиме свій сервіс у столиці, Київській, Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській та Хмельницькій областях;
  • провайдер із місцевим і загальнонаціональним покриттям ФОП Луцик В. Я. із с. Старі Богородчани Івано-Франківської області за технологією IPTV працюватиме в Івано-Франківській області. Водночас на території України надаватиме послуги, використовуючи ОТТ-технологію.

Решта компаній для надання доступу до своїх послуг обрали кабельну аналогову, кабельну цифрову та IPTV-технологію.

Джерело: Детектор Медіа