Найбільший кабельний оператор Чернігова припинив трансляцію каналів Starlight Media через зростання цін

Найбільший кабельний оператор Чернігова припинив трансляцію каналів Starlight Media через зростання цін

З початку року найбільший кабельний провайдер Чернігова «Основа» припинив трансляцію каналів медіагрупи  Starlight Media: ICTV, ICTV2, Новий канал, СТБ, М1, М2. Про це повідомляє місцеве видання 0462.ua. сам провайдер також проінформував про це абонентів на своїй сторінці у ФБ. Причиною  провайдер вказує  завершення  дії договорів на право ретрансляції. Замість цих каналів у мережі зявились  фільмові та пізнавальні канали: Viasat Kino Megahit, Viasat Action, «Enter-фільм», «Мега» та «Дача».

Читайте також: Топ-25 комерційних ТГ-каналів України: ціни та аудиторія

У коментарі виданню 0462.ua комерційна директорка компанії «Основа» Наталія Красуля розказала, що  договір з медіагрупою не вдалось продовжити через інфляцію: «Станом на сьогодні нам озвучені неприйнятні умови: збільшення оплати для медіагрупи Starlight Media на 2024 рік становить 50%, з обов’язковим додаванням телеканалу «Твій серіал». Існує правило, що провайдери мають купувати або всі канали групи, або жодного. Ми всіляко намагалися донести до другої сторони, що більшість наших абонентів – це літні люди, які обмежені фінансово і не готові до підвищення абонентної плати за телебачення під час війни».

За її словами, Starlight Media не погодилась зменшити ціни, тому провайдер мав обирати: або  підвищити  абонентплату користувачів або «не продовжувати дію договору на невигідних умовах та вилучити 7 телеканалів з мережі». «Ми обрали другий варіант. Основні телеканали, по яким ми отримуємо запит на повернення, це СТБ, Новий канал і ICTV2 . На решту каналів звернення від абонентів про бажання повернути їх в на екрани наразі відсутні. Телеканал «Оце» переважно транслює контент СТБ у повторі, телеканали M1, M2 – музичні, а ICTV наразі транслює спільний телемарафон «Єдині новини», який є доступним і на інших каналах», - каже Наталія.

Представниця Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення по Чернігівській області Ірина Сенченко сказала, що отримала листи від провайдерів і це питання «буде розглянуто регулятором в межах повноважень». Також вона звернула увагу, що Нацрада «не може втручатися у господарську діяльність суб'єктів у сфері медіа».

Джерело: Детектор Медіа