На телеканалі “Ми-Україна+” стартує прямоефірний ранковий проєкт “Прокидайся!”

На телеканалі “Ми-Україна+” стартує прямоефірний ранковий проєкт “Прокидайся!”

29 квітня в ефірі телеканалу "Ми-Україна+" відбудеться премʼєра інформаційно-розважального проєкту "Прокидайся!". Програма виходитиме з понеділка по п'ятницю о 07:00

Про це йдеться у повідомленні пресцентру телеканалу

Автори зазначають, що "Прокидайся!" — це динамічна та актуальна інформаційно-розважальна ранкова програма, яка стане надійним провідником у новий день. По буднях на глядача чекає найактуальніша інформація про все, що трапилось в Україні й світі: від того кого беруть працювати в МІ6, до того як швидко приготувати смачний і поживний сніданок.

"Ми сподіваємося, що структура нашого проєкту дозволить глядачам з одного боку починати день у гарному гуморі, з оптимістичним настроєм і одночасно бути в курсі всього, що впливає на наше життя, що дозволяє тримати контроль в цей складний час", — каже генеральний продюсер телеканалу Наталія Стрибук.

Також по темі: 1+1 media стала головним медіапартнером Одеського міжнародного кінофестивалю

Ведучими проєкту стануть Олексій Душка, Володимир Остапчук, Дарʼя Кудімова, Ксенія Мішина, Назар Хассан та Юрій Ткач.

Кожен день до них будуть долучатися зірки та експерти, які прокоментують військову, політичну і соціальну ситуацію та нададуть розʼяснення суті й наслідків подій в країні.
Замовити рекламу на ТГ-каналах

За словами авторів, у проєкті особливе місце займають історії людей.

"Ми розкажемо про волонтерів, які день за днем наближають перемогу разом із військовими. А також про підприємців, які змогли започаткувати, зберегти чи навіть масштабувати власну справу під час війни. Неймовірні історії неймовірних українців, які разом працюють для кращого майбутнього", — коментує ведуча Дарʼя Кудімова.
Замовити рекламну публікацію на інтернет-сайтах

Телеканал "Ми-Україна+" доступний по всій території України у цифровому мультиплексі МХ-2, у кабельних операторів та на ОТТ платформах Megogo, SweetTV, YouTV та Київстар ТБ.