Meta створить команду для боротьби з дезінформацією та зловживанням штучним інтелектом під час виборів до ЄС

Meta створить команду для боротьби з дезінформацією та зловживанням штучним інтелектом під час виборів до ЄС

Власник Facebook компанія Мета створить команду для боротьби з дезінформацією та зловживанням генеративним штучним інтелектом напередодні виборів до Європейського парламенту в червні через занепокоєння щодо втручання у вибори та оманливого контенту, створеного ШІ.

Про це повідомляє агенція Reuters.

Швидке зростання генеративного штучного інтелекту, який може створювати текст, зображення та відео за секунди у відповідь на підказки, викликало побоювання, що нова технологія може бути використана для зриву великих виборів, відкриває нову вкладкуу всьому світі цього року.

 
Вибори до Європарламенту відбудуться 6-9 червня. Його 720 законодавців разом з урядами ЄС ухвалюють нову політику та закони ЄС.
«З наближенням виборів ми активуємо Виборчий оперативний центр для виявлення потенційних загроз і введення пом’якшення в режимі реального часу», — сказав Марко Панчіні, голова Meta у справах ЄС, у блозі.

Ціни на розміщення реклами на основних інтернет-ЗМІ

Він сказав, що експерти компанії з розвідки, науки про дані, інженерії, досліджень, операцій, політики контенту та юридичних команд зосередяться на боротьбі з дезінформацією, боротьбі з операціями впливу та протидії ризикам, пов’язаним із зловживанням генеративним ШІ.
За словами Панчіні, Meta, яка зараз працює з 26 незалежними організаціями з перевірки фактів у всьому Європейському Союзі, що охоплюють 22 мови, додасть трьох нових партнерів у Болгарії, Франції та Словаччині.