Meta готується запустити соцмережу Threads у Європі до кінця року

Meta готується запустити соцмережу Threads у Європі до кінця року

Компанія Meta Platforms планує запустити платформу Threads у Європі у грудні. Про це повідомив The Wall Street Journal, посилаючись на джерела. Як відомо, соцмережа Threads відкрилася у липні цього року і здобула популярність на багатьох ринках світу, проте її старт у країнах Євросоюзу був відкладений через жорсткі вимоги європейського законодавства.

Повідомляється, що компанія Meta вирішила внести певні зміни в роботу соцмережі Threads, щоб відповідати європейському законодавству. Зокрема, компанія може запропонувати користувачам регіону режим лише для перегляду. Це означає, що користувачам не потрібно створювати профіль для перегляду повідомлень. Проте їм, можливо, доведеться його створити для публікації. Наразі невідомо, чи зможуть користувачі «профілів для перегляду» підписуватись на інші профілі.

Відкладенння запуску Threads у країнах ЄС було зумовлено тим, що сервіс збирає масу даних користувачів, як-от інформацію про стан здоров’я та фінанси, точне місцеперебування, контакти та історію пошуку. Згідно з вимогами ЄС, великі платформи повинні отримувати згоду користувачів на обробку таких даних для реклами.

Джерело: Детектор Медіа