Користувачі Threads зможуть оскаржувати модерацію контенту

Користувачі Threads зможуть оскаржувати модерацію контенту

Наглядова рада компанії Meta Platforms заявила, що розширює свою компетенцію на соцмережу Threads. Відтепер її користувачі оскаржувати рішення щодо модерації контенту, як і користувачі Facebook та Instagram. Про це повідомило видання Engadget.

«Ми віримо, що можемо допомогти Threads бути більш прозорим, застосовуючи глобальний підхід та поважаючи свободу вираження думок та інші права людини», — йдеться в дописі в блозі наглядової ради.

Також по темі: Threads стала доступною для користувачів у Європейському Союзі

Зазначено, що апеляції користувачів у новій соцмережі працюватимуть так само, як в інстаграмі та фейсбуці. Коли користувачі невдоволені рішенням команди з модерації контенту, вони можуть звернутися з запитом на додаткову перевірку до наглядової ради Meta.

Ціни на рекламу в основних ТГ- каналах

На сьогодні соцмережа Threads, запущена минулого літа, зібрала, за даними компанії, 130 мільйонів користувачів. Правила у ній – аналогічні до тих, що діють в інстаграмі.
Ціни на розміщення реклами на основних інтернет-ЗМІ

Наглядова рада Meta, яка фінансується соціальною мережею, але працює незалежно, була створена наприкінці 2020 року для перегляду рішень щодо видалення або блокування невідповідного контенту у фейсбуці та інстаграмі. До складу ради входять науковці, експерти з права і юристи, які приймають рішення про те, підтримувати чи скасовувати рішення компанії щодо модерації контенту у її соцмережах.