Катерина Венжик залишає видання Speka і The Page

Катерина Венжик залишає видання Speka і The Page

Спізасновниця IT-видання Speka Катерина Венжик йде з проєкту. Про це вона повідомила у своєму фейсбуці, а також підтвердила в коментарі «Детектору медіа».

«Speka, а з часом і приєднаний до неї The Page, дали мені можливість попрацювати з настільки неймовірними людьми в якійсь нереальній концентрації, що їх енергії, гумору, світла, професійності мені вистачить, щоб підзряджатися ще кілька років. Ба більше, в мене є обережні сподівання, що принаймні з деякими з них ми розлучаємося зовсім ненадовго», — написала Венжик.

У розмові з «ДМ» вона розповіла, що ухвалила таке рішення через те, що її погляд на майбутній розвиток проєкту відрізняється від точки зору інвесторів.  

«Це, як завжди, історія про гроші, про те, на чому можна чи не можна заробляти, про межі дозволеного для ЗМІ тематично, про глибину втручання у редакційну роботу. Мої погляди, скажімо так, значно консервативніші. Врешті стало зрозуміло, що подальша співпраця просто неможлива, на жаль. Це вже геть не те, що ми мріяли зробити, запускаючи Speka у 2021 році», — сказала Катерина Венжик. 

Гендиректорка планує завершити свою роботу в проєктах до початку грудня. За її словами, найближчим часом про намір залишити медіа також повідомлять ще кілька членів команди.

Поки що невідомо, хто обійме посаду Катерини. Інвестори проєкту шукають нову людину, яка очолить обидва видання. 

Сама ж Венжик наразі не має конкретних планів на професійне майбутнє.

«Утім, є кілька ідей, які дуже хотілося б втілити. Сподіваюся, з 1 грудня зможу почати перетворювати мрії на плани», — зазначила вона.

Про запуск видання Speka стало відомо у вересні 2021 року. Тоді очікувалось, що повноцінно платформа запрацює у листопаді 2021-го. Співінвесторами медіа стали редактори Катерина Венжик і Роман Судольський, компанії Roosh, NetPeak Group та ще кілька приватних інвесторів.

У вересні минулого року посаду головної редакторки у виданні обійняла Юлія Даниленко, замінивши Романа Судольського, який перейшов працювати в IT-сферу.

Нагадаємо, Катерина Венжик працювала журналісткою у виданні «Деловая столица», редакторкою «Ліги», головною редакторкою «Контракти.UA», прессекретаркою в компанії «OTP Bank. Україна», шефредакторкою «Дело.UA», експерткою з комунікацій проєктного офісу реформи фінсектора при НБУ, компанії Atlantic Group, Delovoy magazine та Ekonomika+, була ведучою програми «Простономіка» на «Громадському».

З липня 2019 до 2021 року вона обіймала посаду керівниці відділу нативного контенту в Liga.net.  
Джерело: Детектор Медіа