Із НБУ звільнилась директорка Департаменту комунікацій

Із НБУ звільнилась директорка Департаменту комунікацій

Із 3️ серпня 2020 року з посади директорки Департаменту комунікацій Національного банку України за власним бажанням звільнилась Наталія Бондаренко. Про це повідомляє Детектор Медіа, з посиланням на пресслужбу НБУ.

Наталія Бондаренко працювала на цій посаді понад п'ять років.

«Після себе я залишаю налагоджену систему управління комунікаціями, активну роботу над підвищенням фінансової грамотності, сучасні та клієнтоорієнтовані канали комунікацій НБУ і професійну команду», – розповіла вона.

Серед досягнень за час каденції Наталії Бондаренко у НБУ також називають запуск нового вебсайту НБУ; проведення міжнародних тематичних заходів, всеукраїнських інформкампаній «Залишайся вдома – плати/купуй онлайн» та #ШахрайГудбай, створення експертної платформи НБУ як майданчика для аналітичних комунікацій працівників НБУ; підвищення фінансової грамотності населення через інтеграцію НБУ в систему міжнародних заходів Global Money Week, проведення регіональних днів фінобізнаності «Економічний експрес», повноцінного відкриття Музею грошей НБУ для широкого загалу та здійснення інших заходів для школярів та студентства.