Instagram тестує функцію публікації пробних Reels

Instagram тестує функцію публікації пробних Reels

Instagram тестує можливість для креаторів експериментувати з Reels, не зобов’язуючись відображати їх у своїх профілях, що дає соціальній мережі можливу перевагу над TikTok і спосіб для тестувати новий контент.

Минулого тижня компанія розпочала глобальне тестування цієї нової функції, яка має на меті дати креаторам можливість досліджувати різні типи контенту або бути більш креативними, публікуючи Reels, які не показуються їхнім підписникам.

Після публікації відео за допомогою цієї функції Instagram ділиться з креатором інформацією про ефективність ролика, включаючи перегляди, вподобання, коментарі та поширення. На основі цієї інформації креатор може вирішити, чи поділитися роликом зі своїми підписниками, чи заархівувати його.

Ця функція, яка була помічена серед обраних креаторів, розвинулася з попереднього тесту так званого «Experiment mode», який вперше був виявлений реверс-інженером Алессандро Палуцці ще в квітні. Подібно до пробних Reels, «Experiment mode» також дозволив креаторам публікувати ролики, які будуть показані лише тим, хто не є їхніми підписниками.

Також по темі: Instagram просуватиме в рекомендації оригінальний контент, а не його копії

На скриншоті, опублікованому Палуцці в Instagram, зазначено, що навіть якщо ролик не буде видно в його профілі, підписники все одно зможуть його побачити, якщо хтось поділиться їм безпосередньо з ними. Також зазначено, що ролик буде заархівований через 24 години, якщо креатор вирішить не ділитися ним публічно.

Однак у поточних тестах Instagram експериментує з різними ітераціями цієї функції, які можуть включати різну тривалість часу до того, як ролик буде заархівований. На основі цього досвіду остаточна версія функції — за умови її публічного запуску — може ще змінитися. Креатори будуть знати, чи беруть вони участь у тестуванні, оскільки побачать повідомлення про цю функцію, коли вони захочуть опублікувати ролик.

Instagram відмовився коментувати тестування нової функції. «Ми завжди вивчаємо різні способи самовираження креаторів в Instagram, але наразі нам нема чим поділитися», — сказав представник Meta.

Замовити рекламу на ТГ-каналах
Замовити рекламну публікацію на інтернет-сайтах

Соціальна мережа розробляє цю функцію, оскільки креатори заявили, що алгоритм застосунку негативно впливає на їхні охоплення, що призводить до скарг. Пробні Reels потенційно можуть допомогти користувачам збільшити кількість підписників, даючи їм можливість експериментувати з тим, що працює, а що ні.

Пробні Reels тестуються по всьому світу з обраними креаторами, які мають професійний акаунт, і доступ до цієї функції не обмежується кількістю підписників або іншими показниками.