Google робить Bard доступнішим для українців

Google робить Bard доступнішим для українців

Google оголосив про нові кроки у розвитку штучного інтелекту, роблячи Bard більш доступним для українців. Найважливіша з них – модель ШІ Gemini Pro, яка з початку грудня була доступна лише англійською мовою, тепер доступна українською та іншими мовами.

Gemini Pro – це просунута версія Bard, що генерує більш реалістичні та цікаві тексти, а також може вести розмови на різні теми. Вона доступна у 230 країнах, де можна використовувати Bard, більш ніж 40 мовами, включаючи українську.

Bard також використовує SynthID, щоб вбудовувати цифрові водяні знаки у згенеровані зображення. Це дозволяє легко ідентифікувати їх як створені штучним інтелектом.

Також по темі: Google звільняє сотні співробітників із команди з продажу реклами

Організація великих модельних систем – "провідний оцінювач мовних моделей і чат-ботів" – визнала Bard with Gemini Pro одним із найкращих чат-ботів, як платних, так і безплатних. Сліпі оцінки сторонніх експертів також визначили Bard with Gemini Pro як один з найкращих розмовних ШІ.

Це знаменує собою значний крок вперед для Google в Україні, роблячи штучний інтелект Bard більш доступним для українців. Це дозволить українцям використовувати Bard для різноманітних завдань, таких як:

  • Генерування текстів на різні теми, включаючи вірші, статті, сценарії та код.
  • Ведення розмов на різні теми, включаючи поточні події, науку та історію.
  • Переклад текстів з української на інші мови.
  • Створення зображень за допомогою текстових описів.