Forbes.ua відновив платну підписку на сайт

Forbes.ua відновив платну підписку на сайт

Forbes Ukraine, один із провідних бізнес-видань України, повертає платну підписку на свій сайт після півтори року безкоштовного доступу.

«Достовірна інформація у хаосі війни – важлива, іноді – життєво важлива, – заявили в ТГ каналі видання. – Тому ми вирішили зробити наш контент доступним для всіх українців у період російської агресії. За цей час ми написали декілька тисяч матеріалів, взяли майже 100 інтерв'ю та публікували понад 150 ексклюзивних текстів щомісяця. Аудиторія Forbes Ukraine зросла майже вдвічі».

Вартість річної підписки становить 1799 грн, а щомісячної – 199 грн. Для читачів Forbes Ukraine діє 30% знижка на річну підписку за промокодом FRIENDS.

Також по темі: Рейтинг телеграм-каналів: скільки коштує реклама на ТОП-25

«Ми прагнемо давати нашим читачам ще більше якісних статей, інтерв’ю і бізнес-історій, – зазначили в  Forbes. – Тому ми повертає платну підписку. Вона дозволить нам продовжувати розвивати видання та створювати ще більш цінний контент».

Forbes Ukraine – це українське видання, яке висвітлює новини та тренди в сфері бізнесу, економіки, технологій та політики.
За даними SimilarWeb, в листопаді цього року онлайн видання досягло два мільйона чотирнадцять тисяч переглядів, що на 14% більше, ніж в жовтні.
Вартість публікації новини на сайті від 58000 грн.