DOMIO PUBLISHING — новий видавець журналів ELLE та ELLE Decoration в Україні

DOMIO PUBLISHING — новий видавець журналів ELLE та ELLE Decoration в Україні

DOMIO PUBLISHING отримав ліцензійні права від LAGARDERE GROUP на видання журналів ELLE та ELLE Decoration, на керування веб-сайтом elle.ua та соціальними мережами, а також на організацію будь-яких заходів цих медіа в Україні, повідомляє Sostav.ua

Команда редакції друкованих версій надалі працюватиме під орудою нової компанії-видавця DOMIO PUBLISHING у тому ж складі. Наступне число журналу ELLE Україна охоплюватиме липень-серпень 2021, а ELLE Decoration Україна— вересень-жовтень 2021. 

Поряд із друкованою версією журналу, яку цінують і вподобають багато читачів, ELLE також підтримує тісну комунікацію з понад трьома мільйонами користувачів по своїм цифровим каналам — через веб-сайт elle.ua, Facebook, Instagram, YouTube. Digital-платформи elle.ua і elle-decoration.ua теж працюватимуть у штатному режимі під керуванням DOMIO PUBLISHING і як завжди будуть знайомити читачів з актуальними новинами світу моди і краси, публікувати яскраві фотосесії, статті та інтерв’ю. Бренд ELLE в Україні незмінно прагне розширювати свою читацьку аудиторію, створюючи різноманітний контент. 

Завдяки професіоналізму нашої з’єднаної редкційної групи, відділу продажів та структур маркетингу ELLE Україна, DOMIO PUBLISHING упевнено пропонує найбільш креативні та ефективні комунікаційні рішення для своїх партнерів. Головна місія бренду ELLE традиційно полягає в дотриманні балансу між якісним редакційним контентом і розважальною інформацією. ЕLLE — це не тільки мода, але й стиль життя в контексті моди, сучасної культури, провідних тенденцій, значних подій та непересічних персон. 

Франсуа Коруцці, CEO ELLE INTERNATIONAL LICENSES – LAGARDERE GROUP, у своєму коментарі зазначив: «Ми раді оповістити про нове партнерство з DOMIO PUBLISHING на видання ELLE & ELLE Decoration в Україні, аби разом розвивати славетну, успішну історію бренду. Завдяки цій новій справі ми станемо свідками важливих звершень ELLE Україна під керуванням DOMIO PUBLISHING.