«Ділова столиця» оновила сайт dsnews.ua і запустила українську версію

«Ділова столиця» оновила сайт dsnews.ua і запустила українську версію

З липня 2020 року сайт dsnews.ua виходить у новому дизайні. Зроблено все, щоб «Ділова столиця» стала ближчою до читача.

Завдяки легкому і зручному дизайну можна швидко дізнаватися про останні новини, знайомитися з якісною аналітикою і стежити за спецпроєктами. Новий сайт дозволить максимально ефективно використовувати ілюстративний матеріал і мультимедійний контент. Також на сайті з'явився розділ «Блоги», де можна ознайомитися з авторськими колонками політиків і чиновників, експертів, активістів. У майбутньому плануємо на базі нової cms запустити нові сервіси, але про це повідомимо пізніше.

Оновлений сайт dsnews.ua дозволяє поєднувати різні формати: читач зможе стежити за новинами, дивитися відеопроєкти, дізнаватися фінансові індекси і котирування валют. Завдяки сучасним рішенням збільшилась кількість форматів подачі інформації, розроблена зручна система навігації по матеріалах.

Ще одним важливим нововведенням стала поява україномовної версії сайту - всі матеріали «Ділової столиці» тепер можна буде прочитати двома мовами.

Продовжує роботу ще одна нова платформа «ДС» — подкасти. Небанальна форма подачі інформації, жива дискусія з експертами на важливі й цікаві теми — все це робить наші подкасти чудовим майданчиком для обговорення питань розвитку економіки, бізнес-ідей та проєктів.

Також «ДС» продовжує реалізацію спецпроектів у співробітництві з українськими та іноземними компаніями. Так, наприклад, спеціально для допомоги бізнесу, який постраждав від карантинних обмежень в період пандемії, на сайті запущені проєкти «Вижити під час кризи» і «Business Re:Start».

Шеф-редактор ВГ «Картель» Ольга Сантаровіч зазначила: «Оновлення сайту  важливий крок назустріч читачеві, адже тепер орієнтуватися в круговороті українських і світових подій буде набагато простіше. Візуально полегшений дизайн дозволить зосередитися на найважливішому  головних подіях дня і авторській аналітиці. Велику увагу приділили мобільній версії «Ділової столиці», щоб важлива інформація завжди була у наших читачів під рукою. І, звичайно, ми дуже раді, що відтепер наші читачі зможуть читати «Ділову столицю» українською мовою. Можливості, які надає нам оновлений сайт, дозволяє реалізувати безліч нових планів та ідей, якими ми хочемо поділитися з нашими читачами. Тож залишайтеся з нами!».

Розробники нового сайту dsnews.ua, компанія Ideil, підкреслюють, що вже зараз можна помітити ряд функціональних змін. А саме, «ми збільшили кількість форматів для відображення інформації, розробили зручну систему тегування, реалізували можливість втілення індивідуальних рішень для відображення контенту, втілили динамічну структуру головної сторінки і меню. Усі програмні рішення реалізовані відповідно до сучасних вимог пошукових систем для здійснення відмінної індексації сторінок».

Завдяки новому функціоналу і легкості сайту, якісній аналітиці, спільній роботі редакції та SEO-фахівців, ВГ «Картель» планує наростити показники сайту в найближчі півроку.

Згідно з даними Gemius Ukraine за січень — травень 2020 сайт dsnews.ua входить в ТОП 15 у категорії «Новини», а сайт depo.ua — в ТОП 10. Крім сайтів dsnews.ua та depo.ua ВГ «Картель» випускає ще такі проєкти як сайт vokrugsveta.ua, журнал «Власть Денег», журнал «Вокруг Света Украина» . У сукупності, серед холдингів, за даними Gemius Ukraine, ВГ «Картель» входить у ТОП 5 в Україні.
Sostav.ua