Де читати про гроші, бізнес та інвестицій в Telegram

Де читати про гроші, бізнес та інвестицій в Telegram

Telegram став потужним інструментом поширення інформації. За його допомогою координують революції. В мережі каналів інвестують політичні партії, та українські олігархи.

Редакція БізнесЦензор зібрала 12 каналів Telegram про монополії, великі гроші, олігархів, податки, стартапи, банки, інвестиції та особисті фінанси.

Для чого ми це зробили? Telegram став потужним інструментом поширення інформації. За його допомогою змінюють політиків та координують революції.

В мережі каналів інвестують політичні партії, та українські олігархи.

Водночас БізнесЦензор вирішив звернути увагу на авторські канали, які створюють корисний контент і не займаються маніпуляціями.

В нашому списку немає анонімних ресурсів з сумнівними сенсаціями. Ці канали ведуть бізнесмени, фінансисти, інвестиційні банкіри, професійні маркетологи та журналісти.

Переходьте, читайте корисний контент та підписуйтесь!

Монополіст – канал про монополії, монополістів, олігархів, державну корупцію, розвиток конкуренції та адекватний лобізм продукції з доданою вартістю.

БізнесЦензор - щодня публікуємо важливі економічні новини країни з іронічними коментарями нашого новинного редактора.

Just Бізнес - фінансовий канал про великі та малі гроші. Це ресурс про життя українського бізнесу в кризу, планову девальвацію від Зеленського, податки та схеми олігархів. Канал веде заступник головного редактора БЦ Юрій Віннічук.

UA Brand - найбільший канал про українські бренди. Історії про бізнес та засновників, успішні стартапи та корисні сервіси.

Finstop - казначей українського банку з 20-річним досвідом публікує інформацію про Міжбанк, короткі авторські нотатки про курси і фінансові тенденції простою мовою.

Рездопиз - засновник однієї з найбільших маркетингових IT-компаній Netpeak Group Артем Бородатюк розповідає про бізнес, економіку, фінанси, технології та менеджмент.

Цензор.НЕТ - канал видання ЦензорНЕТ, де оперативно публікуються важливі новини. Перевірена інформація.

ЛОБІСТИ – канал про владу, що працює на бізнес, та бізнес, що використовує владу. Канал журналіста та блогера Сергія Лямця.

Податки фіз осіб та ФОП в Україні - давайте вчитися платити податки, а не штрафи, раз ми йдемо в Європу. Найбільший в Україні канал про податки ФОП, єдинщиків та фізичних осіб.

Записки економіста - канал, де ви нарешті зрозумієте економіку. Автор на пальцях пояснює головні економічні події в Україні та їхній вплив на наше життя.

iPlan.ua – на цьому каналі фінансові планери збирають топові аналітичні статті та кейси по ETF, ОВДП, нерухомості та бізнесу. Вам допоможуть зрозуміти як і куди інвестувати.

Украинский антитраст – канал журналіста та одного із засновників проекту Наші Гроші Юрія Ніколова. Тут він розповідає про корупцію в Антимонопольному комітету, картельні змови та розпил на "Великому будівництві Зеленського".Источник: https://biz.censor.net.ua/r3213114