ВІТАЛІЙ ПИРОВИЧ СТАВ ШЕФ-РЕДАКТОРОМ ГРУПИ “КАРТЕЛЬ”

З вересня 2016 року посаду шеф-редактора ВГ "Картель" обійматиме Віталій Пирович, який раніше працював на посаді головного редактора порталу Depo.ua. Про це повідомлє прес-служба ВГ.

Головним редактором Depo.ua тепер стане Ольга Лукінова, яка до цього була редактором мережі регіональних порталів Depo.ua.

 "Віталій Пирович – журналіст з багатолітнім досвідом у журналістиці, розумінням інтересів наших читачів та високими професійними якостями",- впевнений Голова Правління ПрАТ "Картель" Олег Вовкогон. За словами О.Вовкогона, "його вміння та досвід допоможуть реструктурувати редакцію видання "Деловая столица" відповідно до нашої мети - стати головним діловим виданням країни".

 Коментуючи своє призначення, Віталій Пирович, шеф-редактор ВГ "Картель" відзначив, що «реструктуризація видання спрямована на те, щоб зберегти здобутки усіх попередніх років, а також на те, щоб досягти ще більших вершин в аналізі політичного, суспільного та економічного життя України та світу».

 Віталій Пирович у журналістиці з 2002 року, з 2013 року керував сайтом Еспресо ТВ, а з 2014 року очолював новинну редакцію телеканалу Еспресо ТВ.