«1+1 медіа» продаватиме інтернет-рекламу через власний сейлз-хаус

«1+1 медіа» продаватиме інтернет-рекламу через власний сейлз-хаус

З 1 лютого продаж медійної реклами та спецпроектів на всіх онлайн-майданчиках медіагрупи проходитиме через власний сейлз-хаус 1+1 Digital Sales, а також партнерів-селерів на основі аукціону.
Про це повідомляє Детектор.Медіа.

«Минулого року знадобилося серйозне перезавантаження наших digital-продажів, тому на той момент, можна сказати, що ми віддали продаж власного рекламного інвентарю на аутсорсинг. За минулий рік ми створили команду, перебудували процеси, а головне – сформували нове бачення. Тепер команда 1+1 Digital Sales готова до самостійної роботи на ринку медійної інтернет-реклами», – повідомила директор діджитал-напрямку «1+1 медіа» Анна Ткаченко.

Група «1+1 медіа» скасувала ексклюзивні права на продаж власного рекламного інвентарю, які минулого року належали рекламній мережі Admixer.

«Минулого року ексклюзивним продавцем інтернет-реклами на ресурсах 1+1 медіа була рекламна мережа Admixer, оскільки наш власний відділ digital-продажів був на стадії перезавантаження. За минулий рік ми створили департамент 1+1 Digital Sales і перевірили низку гіпотез, після чого вирішили стати єдиним вікном для комунікації з рекламними агентствами та клієнтами. Ми продовжити співпрацювати з Admixer, але на умовах ринкової конкуренції, як з іншими рекламними мережами і сейлз-хаусами», - розповіла в коментарі «Детектору медіа» Анна Ткаченко.

Крім того, прес-служба повідомляє, що «1+1 медіа» використовуватиме комплексну платформу для показу оголошень DFP (Google Doubleclick for Publisher). Таким чином група переходить на міжнародні стандарти звітності, гнучкості налаштувань та показу інтернет-реклами. Крім того, платформа Google передбачає прозору звітність та оцінку ефективності при плануванні рекламних кампаній.

У вересні 2017 року департамент 1+1 Digital Sales очолив Дмитро Панасюк, в обов'язки якого увійшли продаж медійної реклами на онлайн-майданчиках групи та розвиток нативних спецпроектів.

Нагадаємо, що сьогодні «1+1 медіа» об'єднує 11 онлайн-ресурсів: 1plus1.ua, 2plus2.ua, tsn.ua, unian.net, 1plus1.video, tet.tv, glavred.info, telekritika.ua, plus-plus.tv, footballhub.com.ua, biguditv.com.