«1+1 media» і Paramount запускають на міжнародних розважальних каналах для дітей Nick Jr. і Nicktoons українськомовний контент

«1+1 media» і Paramount запускають на міжнародних розважальних каналах для дітей Nick Jr. і Nicktoons українськомовний контент

Paramount Global у співпраці з «1+1 media» оголосили про появу на міжнародних розважальних каналах для дітей Nick Jr. і Nicktoons українськомовного контенту. Перші програми та мультфільми українською почали виходити на цих каналах 7 грудня. 

«Ця визначна подія має на меті зробити улюблених героїв і захопливі програми ближчими до української аудиторії, покращуючи враження від перегляду для дітей і сімей. Обидва канали доступні на широкому спектрі платформ, включаючи OTT, пакети супутникового оператора Viasat і кабельні мережі», — йдеться в пресрелізі.

В «1+1 media» уточнили, що в межах цієї співпраці компанія Paramount Global вже переклала та озвучила понад 47 000 хвилин контенту.

Nick Jr. — провідний бренд розваг для дітей дошкільного віку, де діти можуть навчатися, грати та розвиватися разом з улюбленими героями. Локалізована версія Nick Jr. пропонуватиме різноманітні освітні та розважальні програми для дітей віком від 2 до 6 років рідною мовою.

В українськомовній лінійці Nick Jr. представлені такі шоу, як «Підказки Блу і ти!», «Велике шоу Малюка Акули!», «Лісова команда», «Блиск і монстромашини», а також всесвітньо відомий «Щенячий патруль», який цього року відсвяткував своє десятиріччя, а прем'єра нового 10-го сезону запланована на грудень.

Крім того, нові епізоди спінофу «Кремез і команда», представленого цієї осені, заплановані на грудень і січень. А вихід нових епізодів «Пригод Паддінгтона» заплановано на кінець січня 2024 року.

На Nicktoons, орієнтованому на дітей віком від 4 до 10 років, можна, зокрема, дивитися українською популярні анімаційні шоу. У бібліотеці каналу — такі мультсеріали, як «Губка Боб Квадратні Штани»,  а також його спінофи «Шоу Патріка Зірки» і «Табір Корал: Дитинство Губки Боба», «Аватар: Останній захисник», «Підлітки-мутанти черепашки-ніндзя», «Гучний дім» і нові серії «Елвін і бурундуки», що вийдуть українською мовою в грудні. Також на Nicktoons глядачі зможуть подивитися мультфільм «Панда Кунг-фу: Легенди крутості».

Paramount Global прагне розширювати свою міжнародну присутність, і Nick Jr. та Nicktoons, які тепер доступні українською мовою, дадуть змогу реалізовувати цю мету в Україні.

Nick Jr. і Nicktoons є частиною портфоліо брендів Nickelodeon. Nickelodeon, історія розвитку якого налічує вже 43 роки, є успішним розважальним брендом для дітей. Бренд включає телевізійні програми та їх виробництво по всьому світу, споживчі товари, цифрові, місцеві розваги, видавничу діяльність і художні фільми.

Paramount — провідна світова медіастримінгова та розважальна компанія, яка створює контент і розваги для глядачів по всьому світу. До її портфоліо входять такі бренди, як CBS, Showtime Networks, Paramount Pictures, Nickelodeon, MTV, Comedy Central, BET, Paramount+ та Pluto TV. Компанія володіє однією з найбільших в індустрії бібліотек телевізійних продуктів і кінофільмів. Окрім інноваційних стримінгових послуг і цифрових відеопродуктів Paramount пропонує потужні можливості в галузі виробництва, дистрибуції та рекламних рішень.

Джерело: Детектор Медіа