На главную
События
Люди
Рынок
Новости
Мониторинг
О проекте
банер сверху
банер сверху слева
ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ DSNEWS.UA ЗМІНЮЄ ФОРМАТ

Основою видання залишиться якісна аналітика на економічні теми, але тепер поруч із матеріалами про макроекономіку, фінанси та бізнес ми пропонуватимемо читачам авторський погляд на події у політичному та культурному житті країни та світу, аналіз ситуації на міжнародній арені, переклади найбільш резонансних матеріалів світової преси, історичні екскурси, огляди наукових відкриттів та технологічних новинок.

 Шеф-редактор видавничої групи «Картель» Віталій Пирович зазначає: «Ми впевнені, що аналіз економічних процесів в Україні та світі цікавий не лише представникам бізнесу, адже ці процеси впливають на кожного українця. Водночас українські бізнесмени цікавляться не лише котируваннями на ринках і курсом долара, але й тим, коли Україні отримає безвіз, які реформи чекають на вітчизняні школи, хто стане президентом Франції, і чи можливе існування життя на екзопланетах, відкритих NASA. Життя - це глобальний клубок міжнародних, політичних, економічних, соціальних та культурних процесів».

 Оновлена «Ділова столиця» починає роботу під гаслом "Для тих, хто не квапиться з висновками". За словами Пировича, це означає, що редакція буде прискіпливо вивчати причини та наслідки подій і явищ, відстежувати тенденції та проводити історичні паралелі, пропонувати нестандартні, а часом і контраверсійні оцінки.

 Зміниться не тільки тематика матеріалів видання але й їхній формат - DSNEWS.UA пропонуватиме читачам лонгриди, ілюстровані та тематичні проекти. Перший масштабний історичний проект готується до запуску у березні: DSNEWS.UA спільно з проектом Likbez відкриють цикл публікацій «Наша революція. 1917». В його рамках журналісти, історики, економісти, літературознавці міркуватимуть над тим, як події сторічної давнини 1917-1918-х визначили сучасні долі України і Росії.

DSNEWS.UA також пропонуватиме читачам і відео-контент – відео-конференції з експертами, чати редакції з читачами.


баннер слева баннер снизу

Реклама в СМИ - ключ к успеху!

Размещение рекламы в источниках массовой информации является не только наиболее популярным маркетинговым ходом, но и успешным действием по раскрутке конкретного объекта. Разместить рекламу можно практически повсеместно. Реклама в газете и реклама в СМИ являются наиболее массовым явлением по привлечение целевой аудитории новых клиентов. Размещение рекламы в прессе привлекает не только огромное количество потенциальных клиентов, но и дает возможность заявить о себе и кратко охарактеризовать деятельность, которой вы занимаетесь.
Реклама в печатных СМИ является наиболее распространенным маркетинговым приемом, поэтому используется практически всеми компаниями от новичков до профессионалов своего дела. Размещение рекламы в газетах является частным случаем аналогичных действий в отношении рекламы в печатных изданиях. Несмотря на все достоинства данного метода не всегда массовость должна становиться ключевым критерием. Например, ориентация на определенную аудиторию может сыграть свою положительную роль, поэтому реклама в журналах существенно повышает статус и рейтинг фирмы или товара. Размещение рекламы в СМИ, а как частный случай реклама в прессе, все же остаются наиболее востребованными в аспекте продвижения того или иного объекта, поэтому при разработке маркетинговой политики и стратегии нельзя пренебрегать использованием хоть и давно известных, но не менее эффективных способов раскрутки!
Bpress – поможем разместить рекламу: размещение рекламы в СМИ
WhiteWeb
создание сайтов